Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Завод ім. Малишева може отримати масштабне замовлення від «Укрзалізниці»

Завод ім. Малишева може отримати масштабне замовлення від «Укрзалізниці»

Вирішення цього питання обговорив з керівництвом та колективом підприємства голова ХОДА Олексій Кучер.

9 вересня керівник області відвідав ДП «Завод імені Малишева». Під час спілкування з керівником підприємства голова ХОДА зазначив, що особисто зустрічався з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та обговорював питання завантаження ДП «Завод імені В.О. Малишева» новими замовленнями, зокрема – на виготовлення двигунів для потягів «Укрзалізниці».

«Я особисто зустрічався з Криклієм, ми проговорювали це питання ще за 1,5 місяці до того, як був призначений новий директор «Укрзалізниці», - сказав Олексій Кучер. - Якщо ми отримаємо замовлення на заміну 60% зношених двигунів у потягах, то роботи в підприємства буде дуже багато».

Виготовлення двигунів на харківському заводі дозволить провести імпортозаміщення вузлів, які раніше закупалися в Російській Федерації. 

Голова ХОДА зазначив, що найближчим часом він організує зустріч генерального директора ДП «Завод імені В.О. Малишева» Василя Криласа з керівництвом «Укрзалізниці», а сам Олексій Кучер повторно зустрінеться з міністром інфраструктури для прискорення вирішення цього питання.

Василь Крилас подякував керівнику ХОДА за підтримку підприємства та зазначив: цивільні замовлення допомагають завантажити цехи роботою. При цьому акцентував: не варто забувати й про основний вид діяльності підприємства. 

«Ми маємо величезне бажання виготовляти сучасні танки для нашої української армії», - наголосив керівник заводу ім. Малишева.