Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Для завершення реконструкції Наталинської ЗОШ спрямовано додаткові кошти ДФРР

Для завершення реконструкції Наталинської ЗОШ спрямовано додаткові кошти ДФРР

Відповідне рішення прийняла профільна комісія під головуванням заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка.

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку, відбулось 8 вересня.

«Пропонується здійснити перерозподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених у 2020 році, на реконструкцію Наталинської ЗОШ у Красноградському районі шляхом економії коштів на інших об’єктах - учасниках програми», - зазначив Руслан Тихонченко. 

Заступник голови ХОДА додав, що він нещодавно ознайомився з ходом будівельних робіт у Наталинській школі. Проєкт реалізується в рамках програми Президента України «Велике будівництво». До початку навчального року тут завершили ремонт наявної будівлі: виконано утеплення фасаду та капітальний ремонт внутрішніх приміщень, заміна внутрішніх мереж, системи опалення, електромереж тощо. 

Наразі тривають роботи над будівництвом нового корпусу школи, в якому розташують 4 класні кімнати та актову залу на 120 місць. Саме на проведення цих робіт виділено додаткове фінансування.