ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Олексій Кучер зустрівся з Меліндою Сіммонс

07 вересня 2020 | 12:40

Олексій Кучер зустрівся з Меліндою Сіммонс

7 вересня голова ХОДА обговорив низку питань міжнародної співпраці з Надзвичайною і Повноважною Послинею Великої Британії в Україні.

На початку зустрічі Олексій Кучер презентував Харківський регіон, зазначивши, що на території області успішно розвивається промисловість, сільське господарство та ІТ-галузь.

«Минулого тижня нас відвідував Президент України Володимир Зеленський. Він визначив Харківський регіон, як потужний локомотив, що може в розвитку потягнути за собою і інші регіони, - розповів Олексій Кучер. – Наша область - один з лідерів у промисловості, 70% прибутку регіону – промисловість. Цього року ми зібрали найбільшу кількість ранніх зернових та зернобобових серед усіх регіонів. Сільське господарство у регіоні стрімко розвивається. За кількістю ІТшників посідаємо 2 місце після міста Києва. А за потужністю розвитку ми - перші. У нас в планах є і необхідність, і можливість побудувати Харківську кременеву долину».

Мелінда Сіммонс відзначила, що досить часто зустрічається з представниками бізнесу, які б хотіли інвестувати в Україну, зокрема - Харківську область.

«В інвесторів зазвичай лише одне питання – наскільки система правосуддя та права в Україні їм дозволить отримувати чесні і рівні можливості», - повідомила послиня Великої Британії в Україні.

Очільник області запевнив, що з найпершого дня його призначення на посаду голови ХОДА один з основних пріоритетів його діяльності – залучення якомога більшої кількості інвестицій у регіон та забезпечення чесних умов праці.

«За той час, поки я тут, я вже провів безліч нарад з правоохоронцями і судовими органами для того, щоб відсигналізувати, що нам необхідно змінювати ставлення до інвесторів. Інвестори повинні чесно заходити у регіон і чесно працювати. Ми повинні створювати всі умови для цього», - сказав Олексій Кучер.

Під час зустрічі голова ХОДА та Надзвичайна і Повноважна Послиня Великої Британії в Україні обговорили епідеміологічний стан на території Харківської області. 

«Слід визнати, що ми ще не подолали хворобу. Останнім часом на Харківщині виявляють одну з найбільших кількостей нових захворювань, - розповів Олексій Кучер. - Величезна кількість фінансів, часу та людських ресурсів кинуті на подолання цієї хвороби, і якщо у вас є можливість допомогти нам, то для нас це важливо».

Мелінда Сіммонс зазначила, що на даний час у Центрі здоров’я Оксфордського університету вже на 3-й стадії тестування вакцини.

«Ми розуміємо  потребу цієї вакцини, і ми зробимо все можливе для того, щоб, як тільки вона буде ефективна, розповсюдити її», - сказала Мелінда Сіммонс.

Також вона зазначила, що у Великій Британії зараз продовжується розроблення протоколу, який буде в змозі виявити унікальну мутацію вірусу, і саме таким чином визначити лікування, яке найбільш ефективне при цій мутації.

У свою чергу голова ХОДА повідомив, що за результатами зустрічі облдержадміністрація підготує лист, де будуть позначені усі напрямки співробітництва, які можуть зацікавити британську сторону.

Фото

Теги: посол кучер

Версія для друку Поділиться:


Вверх