ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

З епіцентру пожежі в Дворічанському районі евакуйовано понад 50 осіб

02 вересня 2020 | 23:36

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер, який наразі перебуває на місці надзвичайної ситуації.

На місці керівник області провів оперативну нараду за участю ДСНС, правоохоронців та представників місцевої влади. Олексій Кучер повідомив про збитки, завдані пожежею.

«Згоріло 22 домоволодіння, евакуйовано понад 50 осіб, 33 особи залишилися без житла. Більша частина людей відмовилась від розселення в тимчасове житло, вони залишилися в родичів та друзів. Інші забезпечені житлом. Ми готові розмістити щонайменше 100 осіб, для цих цілей виділено житло, яке раніше готувалося під обсервацію (хворих на коронавірус там не було)», - розповів Олексій Кучер.

Також він запевнив, що питання компенсації за втрачене житло буде вирішено оперативно.

«Найближчим часом я повідомлю про компенсацію за втрачене житло. У нас є резервний фонд, ми зараз з'ясуємо, скільки коштів можемо виділити з нього. Крім того, будемо звертатися до керівництва держави, для того, щоб отримати додаткові кошти», - заявив голова ХОДА.

Він зауважив, що пожежу наразі не зупинили, але швидкість її розповсюдження зменшилася у зв'язку з тим, що стих вітер.

«Крім того, необхідно відзначити, що пожежі виникли сьогодні дивним чином у трьох районах. Окрім Дворічанського, ще в Чугуївському та Шевченківському. І осередки знаходилися в різних місцях. Як мінімум, три осередки пожежі в Дворічанському районі», - зауважив Олексій Кучер.

За оперативною інформацією, пожежею в Дворічанському районі охоплено близько 500 га лісу, є 3 основні осередки загоряння, один з яких локалізовано.

До ліквідації пожежі залучено наземну техніку, авіацію та пожежний потяг.

Теги: кучер пожежа

Версія для друку Поділиться:


Вверх