ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Добудуємо онкоцентр до 2023 року за відповідного фінансування. Олексій Кучер

02 вересня 2020 | 13:38

Добудуємо онкоцентр до 2023 року за відповідного фінансування. Олексій Кучер

Під час робочого візиту Президента Володимира Зеленського на Харківщину голова ХОДА заручився його підтримкою у питанні будівництва нового онкологічного центру в Харкові.

Олексій Кучер розповів Володимиру Зеленському про масштабний проєкт будівництва, зазначивши, що його реалізація потребує фінансової підтримки на державному рівні.

«Це дуже серйозний проєкт. Я вже тричі зустрічався з цього привода з прем’єр-міністром. Коли він був на Харківщині з візитом, ми домовились, що він зініціює виділення 55 млн грн на початок робіт. Після того, як у Харкові був міністр охорони здоров’я Степанов, це питання також порушувалось. Проєкт центру був розроблений у 2018 році, з 2019-го почали будувати. Виділили перші кошти, трохи понад 40 млн грн, зробили фундамент першої черги – і все», - повідомив очільник Харківської ОДА.

Він зазначив, що на даний час кошторис проєкту становить загалом 2,2 млрд грн.

«Ми розбили реалізацію проєкту на черги. До 2023 року при нормальному фінансуванні ми завершимо будівництво», - розповів Олексій Кучер Президенту.

Володимир Зеленський запевнив, що проєкт матиме підтримку та відповідне фінансування від держави.

«У нас зараз багато об’єктів по країні, які я називаю «сміттям». Це те, що було розпочато у попередні роки і не добудовано. Ми всі такі принципові заклади по Україні – добудуємо. Я вас запевняю. Зараз ми зрозуміємо, які кошти потрібні, чому терміни будівництва - до 2023 року: через те, що це великий проєкт, чи через кошти. Якщо через кошти, то ми прискоримо фінансування. Все, що стосується центрів медичних, лікарень, шкіл, – ми зараз все прискорюємо», - сказав Володимир Зеленський.

Питання будівництва онкологічного центру сьогодні також розглядатимуть на нараді за участю Глави держави, керівництва онкоцентру, представників будівельних організацій та інших причетних до реалізації проєкту.

Теги: президент кучер онкоцентр зеленський

Версія для друку Поділиться:


Вверх