Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині розпочали роботу відновлені заклади освіти

На Харківщині розпочали роботу відновлені заклади освіти

У низці шкіл регіону до навчального року проведено роботи у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України.

Перед початком навчального року заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков ознайомився із завершеними будівельними роботами у Первомайському та Краснокутському районах. 

У Біляївській ЗОШ утеплили фасад та провели упорядкування прибудинкової території з облаштуванням шкільного двора плиткою.

В Олексіївському ліцеї, який з 2018 року ремонтується коштом Державного фонду регіонального розвитку, також завершено ремонтні роботи. Тут провели ремонт у двох будівлях, відремонтували їдальню та гігієнічні кімнати. Також у навчальному закладі облаштували три мультимедійні кімнати. 

У Краснокутському районі запрацювала Пархомівська ЗОШ, де проведено повну реконструкцію будівлі. Утеплено фасад, замінено вікна та двері на енергоощадні, повністю зроблені всі внутрішні приміщення та спортивна зала. Під час проведення реконструкції учні та вчителі були вимушені проводити заняття у маленькій будівлі, де раніше розміщувалась початкова школа.

Також під час відвідин навчальних закладів Євгеній Грицьков перевірив їх стан підготовки до початку навчального року.