Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Руслан Тихонченко перевірив хід будівництва Ізюмського ФОКу

28 серпня 2020 | 13:59

Заступник голови ХОДА відвідав з робочим візитом Ізюмщину.

Реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу «Донець» з влаштуванням басейну проводять у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Фінансуються роботи коштом різних джерел, у тому числі Державного фонду регіонального розвитку.

Руслан Тихонченко разом з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком побував на будівництві спорткомплексу та басейну, перевірив хід виконання робіт, поспілкувався з підрядниками щодо термінів закінчення ремонтних робіт.

Ремонтні роботи тут розпочалися наприкінці 2019 року, тоді провели демонтаж усіх внутрішніх приміщень. Зараз у майбутньому ФОКу влаштували стіни, завершили роботи з бетонування чаші басейну, прокладено форсунки та трубопроводи, повністю завершено облаштування санітарно-технічної частини басейну. Крім того, залито стяжку підлоги на другому поверсі та проводяться підготовчі роботи з бетонування підлоги на першому поверсі. Підрядникам поставлене завдання пришвидшити темпи та здати об'єкт восени.

Також під час робочої поїздки Руслан Тихонченко в кількох районах області відвідав медичні установи, де проведуть ремонт приймальних відділень.


Теги: тихонченко велике будівництво фок ізюм

Поділиться:Схожі новини