Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обласний штаб перевірив підготовку до зими госпкомплексу Борівського та Ізюмського районів

Обласний штаб перевірив підготовку до зими госпкомплексу Борівського та Ізюмського районів

Засідання відбулось під керівництвом заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка.

На початку заходу Руслан Тихонченко підкреслив, що при підготовці до опалювального сезону слід приділяти підвищену увагу будівлям шкіл, соціального захисту, охорони здоров’я, а також житловому фонду.

Члени штабу заслухали представників районів та громад, які переважно зосереджували увагу на готовності житлового комплексу, водопостачального та каналізаційного господарства, котелень, топкових, завершення ремонту та будівництва об’єктів соціальної сфери.

Так, за даними голови Борівської РДА Андрія Беседіна, до роботи в осінньо-зимовий період планується підготувати 42 котельні. Станом на 25 серпня підготовлена 41 котельня, також підготовлено 8,322 км теплових мереж - 100 %.

Щодо житлового фонду району - до зими планується підготувати 58 житлових будинків. Наразі підготовлено 53, тобто 91%.

Про стан готовності до опалювального сезону Ізюмського району розповів заступник голови РДА Василь Лесик. За його даними, станом на 27 серпня підготовлено 18 закладів освіти -100% від плану, а також усі заклади культури.

«На сьогодні район на 100% готовий до зими. Підготовлені всі системи теплопостачання, котельні та теплові мережі району», - сказав Василь Лесик.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко доповів про проведені заходи щодо підготовки міста до опалювального сезону комунальними підприємствами – тепломережею, водоканалом, благоустроєм.

За його даними, в цьому році заплановано комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 224 житлові будинки, у тому числі 199 будинків - з централізованим теплопостачанням.

«З 224 житлових будинків 174 обслуговуються управителями. Станом на 25 серпня зі 174 будинків фактично підготовлені 152, що складає 87%. 44 будинки обслуговуються ОСББ - наразі фактично підготовлені 35, що складає 79%. Зі 199 будинків з централізованим теплопостачанням підготовлено 187 - 94%», - навів данні готовності сфери житлового господарства Валерій Марченко. 

Також Валерій Марченко порушив питання реалізації проєкту підключення ДНЗ №6 до системи централізованого опалення, завершення проєкту реконструкції модульних котелень по вул. Пролетарській, підкреслив належну підготовку закладів освіти, культури, спорту до опалювального сезону.

Крім того, члени штабу обговорили питання стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.