На Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 246 осіб
![На Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 246 осіб На Харківщині діагноз COVID-19 підтверджено у 246 осіб](/content/documents/1049/104852/thumb-newsDocument-564x376-dc50.png)
Зокрема, захворювання виявили у 171 жителя міста Харкова.
Також діагноз встановили 18 жителям Первомайського району, 10 - Чугуївського району, 9 - Ізюмського району, по 7 жителів – з Великобурлуцького та Куп’янського районів, по 4 жителі - з Харківського та Барвінківського, по 3 жителі – з Шевченківського, Краснокутського, по 2 жителі – з Нововодолазького, Балаклійського, Богодухівського та по одному жителю - у Золочівському, Сахновщинському, Лозівському районах та м. Люботині.
Такі дані станом на 9:00 28 серпня повідомили у Харківському обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Усього по області зареєстровано 8446 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 3126 хворих одужало, 198 померло. Спростовано діагноз у 1852 осіб. Залишаються під підозрою 24 особи.