ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новий навчальний рік для школярів області розпочнеться за розкладом

27 серпня 2020 | 16:28

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков під час брифінгу 27 серпня.

Так, за його словами, навчальний рік у закладах загальної середньої освіти, профтехколеджах розпочнеться з 1 вересня, у закладах вищої освіти - з 15 вересня, а документи на вступ до професійно-технічних коледжів можна буде подати до 1 листопада.

Він зауважив, що зараз усі заклади освіти згідно з рекомендаціями головного санітарного лікаря України у координації з Департаментом освіти і науки ХОДА розробляють графіки відвідування задля того, аби не було скупчення біля школи, у коридорах та під час прийому їжі.

Також заступник голови ХОДА не виключає можливість введення дистанційного навчання в освітніх закладах Харківщини впродовж навчального 2020-2021 року.

«Усіх ми попереджаємо – може бути різна ситуація, і якщо буде погіршена ситуація в області, ми будемо вимушені перейти на дистанційну форму навчання. Ми до неї готуємось»,  - відзначив Євгеній Грицьков.

За його інформацією, навчальні заклади забезпечені в середньому на 70% мийними засобами, засобами індивідуального захисту та дезінфекційними засобами. Придбані вони коштом засновників навчальних закладів та благодійників.

«Зараз заклади у середньому забезпечені всім необхідним на 70%, безконтактними термометрами – на 100%. Ми ще не знаємо, яка буде ситуація та як буде використовуватись, тому за весь рік я сказати не можу», - підкреслив Євгеній Грицьков. 

Щодо маскового режиму у школах, то заступник голови ХОДА зазначив, що діти повинні приходити до навчального закладу у масці, перебувати в ній під час перерви у коридорі.

«У класах діти будуть, скоріш за все, без масок, але є класи, де навчається 19 дітей, а є - де 30 дітей, – сказав Євгеній Грицьков. – Також необхідно мінімізувати вхід до школи сторонніх осіб, які не мають відношення до організації навчального процесу».

Євгеній Грицьков зазначив, що школярі регіону підвезенням до шкіл охоплені повністю. Так, у 2020 році за кошти державної субвенції придбано 18 нових шкільних автобусів, також додатково чекають на придбання ще двох автобусів.

Теги: грицьков

Версія для друку Поділиться:


Вверх