Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У вересні в Харківській області відбудуться масштабні навчання територіальної оборони

У вересні в Харківській області відбудуться масштабні навчання територіальної оборони

Про це повідомив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін під час брифінгу 25 серпня.

За інформацією Юрія Калгушкіна, стратегічні командно-штабні навчання підрозділів територіальної оборони Харківської області з командуванням об’єднаних сил Збройних сил України «Об’єднані зусилля - 2020» відбудуться з 22 по 25 вересня.

«У період з 19 по 26 вересня планується проведення навчальних зборів з бригадою територіальної оборони Харківської області, - сказав Юрій Калгушкін. - Під час проведення навчальних зборів будуть розгорнуті штаб-зони територіальної оборони: обласний штаб, районні та інші».

Директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОДА Олексій Максимов зазначив, що проведення навчань є дуже важливим у налагодженні повної комунікації. До проведення навчань буде залучено не тільки керівників територіальних управлінь правоохоронних органів та ДСНС, а також керівників РДА.

«Дуже важливо виявити спроможність системи комунікації оперативно передавати інформацію та реагувати на зміни обстановки, - зазначив Олексій Максимов. - За будь-яких умов, окрім виконання практичних завдань, ці навчання нам дозволять дослідити реальний стан справ у комунікаційній сфері та провести залагодження - як окремих підрозділів, так і системи тероборони в цілому. Ми повністю інтегровані в систему тероборони України, тому будемо координувати свої зусилля з іншими областями та центральною владою й органами військового управління».

Під час брифінгу військовий комісар Харківського обласного військкомату повідомив, що з початку 2020 року понад 1000 громадян підписали контракт на військову службу за контрактом.

«Харківська область виконує планові завдання більш ніж на 100% - у першу чергу, це частини, які виконують завдання в зоні ООС», - сказав Юрій Калгушкін.

За його інформацією, 60% бійців від загальної кількості вже брали участь у військових діях: 40-45% - віком від 30 до 40 років, 43% - віком від 18 до 30 років. 

«18% від загальної кількості - жінки, які підписали контракт. Водночас середній показник жінок, які підписали контракт з ЗСУ по Україні, – 10%», - відзначив Юрій Калгушкін.

Він також додав, що Харківщина готується до початку осіннього призову. Цього разу планується відправити на строкову військову службу 1140 призовників.