ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У нас чудова країна й чудові люди, а це – безповоротна заявка на успіх. Олексій Кучер

24 серпня 2020 | 11:32

На Харківщині відзначають День Незалежності України.

24 серпня на майдані Конституції в Харкові відбувся урочистий захід з нагоди свята. У покладанні квітів до монумента Незалежності України взяли участь жителі Харкова, громадські активісти, керівництво області. 

«Я хочу привітати усіх з Днем Незалежності. Це дуже важливе свято для нашої країни. Україна – єдина у своєму різноманітті. Для кожного - своя, особлива, але для всіх - така рідна й улюблена. У нас, українців, спільні бажання, спільні цілі. У нас чудова країна й чудові люди, а таке поєднання – безповоротна заявка на успіх», - сказав голова ХОДА Олексій Кучер, вітаючи мешканців області зі святом.

Він зазначив, що святкові заходи проходять в усіх районах області – але з дотриманням карантинних обмежень.

«Від сьогодні Харків та деякі райони області знаходяться в «помаранчевій» зоні. Це погано. Але не так погано, як у «червоній» зоні. І нам необхідно все зробити для того, щоб ми не прийшли в «червону» зону. «Помаранчева» від «жовтої» зони не дуже відрізняється, всі процеси життєдіяльності не припиняються. Є певні обмеження, але вони не значні», - зазначив Олексій Кучер.

Голова ХОДА вкотре закликав мешканців області дотримуватися рекомендованих обмежень, щоб вберегти своє здоров’я.

«Ми дали відповідні настанови нашим правоохоронцям, які повинні відстежувати дотримання карантинних заходів. Але це складно, тому що необхідно визнати, що для людей, на жаль, зараз карантину не існує. Тому я ще раз звертаюсь до людей: зрозуміймо, що від нас багато чого залежить», - підкреслив керівник області.

Він наголосив на необхідності, в першу чергу, дотримуватися маскового режиму в транспорті.

«Перше, на що треба звернути увагу, – це носіння масок, особливо - в громадському транспорті. Це взагалі найголовніше. У транспорті, де люди напхом набиваються, саме це є фактором, який сприяє розповсюдженню коронавірусу», - підкреслив Олексій Кучер.

Фото

Теги: кучер день незалежності

Версія для друку Поділиться:


Вверх