ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання розвитку студентського спорту

18 серпня 2020 | 12:02

Захід відбувся 18 серпня.

Заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков разом з керівником відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області Олександром Ажиппо обговорили питання розвитку студентського спорту в Харківській області.

Серед питань, яким приділили увагу: умови проведення обласних спортивних заходів серед студентів Харківської області та формування студентських збірних команд регіону до виступу на всеукраїнських та міжнародних змаганнях серед студентів.

«Підвищення іміджу Харківщини в Україні та за її межами відбувається через спортивні досягнення представників регіону, у тому числі студентів-спортсменів Харківщини, які складають більшість національних збірних команд з видів спорту», - зазначив Євгеній Грицьков.

За його словами, успіх на міжнародній арені, в першу чергу, пов'язаний з проведенням багатоступеневих змагань обласної універсіади серед студентів закладів вищої освіти з 32 видів спорту. 

«Цього року необхідно підготовку до змагань провести з урахуванням всіх карантинних норм та обмежень», - відзначив Євгеній Грицьков.

Теги: спорт грицьков

Версія для друку Поділиться:


Вверх