Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Балаклійщині дорожники завершують капітальний ремонт мосту, який з’єднує Андріївку та Донець

На Балаклійщині дорожники завершують капітальний ремонт мосту, який з’єднує Андріївку та Донець

Про проведення ремонтних робіт на мостових спорудах на місцевій мережі доріг розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

Зокрема, він зазначив, що у Балаклійському районі на дорозі місцевого значення Андріївка – Курган – Мілова підходять до завершення роботи з капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець, який з’єднує населені пункти смт Андріївку та смт Донець. Цей міст є одним з найдовших на місцевій мережі, його довжина складає 245 метрів.

«Основні роботи з капітального ремонту були завершені у грудні минулого року, після чого було відновлено рух транспорту через міст, та роботи подовжувалися, - пояснив Ігор Турченко. - Зокрема, було завершено влаштування двошарового покриття дороги з асфальтобетонної суміші. Наразі тривають роботи з влаштування водовідводу, встановлення водоочисних споруд та бетонування відкосів мостової споруди».

За словами директора ДП «Дороги Харківщини», згідно з планом до кінця 2020 року передбачено проведення ремонтів на 4-х та розпочати ремонти ще 7 мостів.

«Значна увага приділяється виконанню робіт із запобігання руйнуванню несних конструкцій, виконанню гідроізоляційних робіт та водовідведенню», - підкреслив Ігор Турченко.