ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Продовжується ремонт автодороги державного значення М-03 «Київ-Харків-Довжанський»

12 серпня 2020 | 15:17

З ходом робіт 12 серпня ознайомився заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков.

«Будівництво доріг – пріоритет Президента України Володимира Зеленського. Офіс Президента тримає хід ремонтних робіт доріг, об’єктів «Великого будівництва» та важливих об’єктів соціальної інфраструктури на контролі, щотижня ми звітуємо»,  - зазначив заступник голови ХОДА. 

За інформацією начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрія Алексєєва, ремонті роботи на дорозі державного значення М-03 «Київ – Харків – Довжанський» вже виконані на 21%. Підготовчі роботи частково розпочали у 2019 році та найбільш масштабні проходять у 2020 році.

«Ця дорога – один з найбільших та найвагоміших проєктів, який реалізується на території Харківської області, - міжнародна траса Київ-Харків-Довжанський, - розповів Андрій Алексєєв. - Вже зняли 81% покриття, улаштували 54% земляного шару та уклали дорожнє покриття на 31% ділянки».

За словами представника підрядної організації, всі роботи проводяться у координації зі Службою автомобільних доріг у Харківській області та Харківською обласною державною адміністрацією.

Довідка. У 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію цієї ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка уклала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки. У рамках проєкту відремонтують 25-кілометрову ділянку міжнародної траси Київ-Харків-Довжанський коштом міжнародних фінансових організацій.

Фото

Теги: велике будівництво дороги

Версія для друку Поділиться:


Вверх