Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Стартує національний проєкт «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу»

12 серпня 2020 | 12:35

Його започатковують Міністерство цифрової трансформації в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Мета проєкту «Дія.Бізнес» - розповісти майбутнім підприємцям про тренди в спортивній індустрії та допомогти створити власний бізнес, а також поглибити знання чинних підприємців щодо розвитку бізнесу в спортивній індустрії.

Проєкт передбачає:

- безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку;

- безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати;

- автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків;

- освітні проєкти від партнерів «Дія.Бізнес».

Цей проєкт буде корисним для вас, якщо ви:

- аматор-спортсмен і плануєте відкрити власний бізнес у спортивній індустрії;

- спеціаліст у сфері комунікації чи продажів на стороні бренду та хочете краще зрозуміти, як співпрацювати зі спортсменами;

- підприємець або менеджер у спортивному проєкті;

- представник спортивної федерації;

- професійний спортсмен чи спортсмен-аматор;

- керівник спортивної установи.

«Україна попри досягнення наших спортсменів на світовому рівні все ще робить перші кроки в цьому напрямку. Тому ми запускаємо системну комплексну програму, яка міститиме знання зі спортивного менеджменту, спортивного маркетингу, фандрейзингу, програму для спортивних агентів, спортивне право, роботу з бренд-амбасадорами, - розповідає заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. - У проєкті кожен учасник зможе обрати формат заходу, зручний та потрібний для себе. Програма допоможе розібратись з азами створення бізнесу в сфері спорту. І ця програма є доступною та безкоштовною для кожного».

«Неважливо: чи ти спортсмен, тренер або підприємець, який бачить себе в цій сфері - ми допоможемо. Особливо важлива місія для нас - це забезпечити роботою спортсменів, які при закінченні своєї кар’єри не знають, де вони можуть стати корисними, - говорить Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. - Можливо стати тренером, функціонером федерації чи бізнесменом. Але для цього потрібно вчитися. Тому співпраця з нашими колегами - це можливість для кожного стати не просто гарним атлетом, а й ефективним підприємцем. Впевнений, що подібні ініціативи будуть тільки сприяти соціальній адаптації наших чемпіонів, а спортивна галузь від цього тільки прогресуватиме. Ми даємо платформу, де кожен зможе практикуватися та розвиватися, а від вас чекаємо на успішні результати».

Перший вебінар у рамках проєкту відбудеться 17 серпня на Facebook-сторінці Дія.Бізнес. Тема: «Як побудувати успішний спортивний бізнес в Україні?».

Зареєструйтесь, щоб отримувати нагадування.


Теги: дія.бізнес дія проєкт

Поділиться:Схожі новини