Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Завершуються ремонтні роботи у Пархомівській ЗОШ

Завершуються ремонтні роботи у Пархомівській ЗОШ

Реконструкцію будівлі проводять у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Будівля, де розташована Пархомівська ЗОШ, збудована понад пів сторіччя тому. Поки проходили ремонті роботи, учні та педагоги розміщувалися у окремому приміщенні, де раніше була молодша школа. Згідно з проєктом у навчальному закладі провели реконструкцію із заміною даху, утепленням фасаду, заміною вікон та дверей на енергоощадні. У школі відремонтували коридори, класні кімнати та спортивну залу.

На даний час проводяться роботи з упорядкування прилеглої території, укладання тротуарної плитки та улаштування санітарних кімнат для учнів з особливими потребами.

«Зараз реконструкція вже - на завершальній стадії. Облаштовуємо територію, проводимо дрібні роботи, прибираємо класні кімнати після ремонтних робіт», - розповідає голова Краснокутської РДА Юрій Раїна.

За його інформацією, реконструкцію освітнього закладу планують завершити до 1 вересня, аби діти мали можливість розпочати новий навчальний рік у комфортних та сучасних умовах.

Юрій Раїна зазначив, що для проведення навчального процесу згідно з усіма нормами карантинних обмежень для освітніх закладів району готують засоби індивідуального захисту та дезінфектори, зокрема - і для Пархомівської ЗОШ.