ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ: носіння масок, соцдистанція та обмеження пересування у громадському транспорті без необхідності

11 серпня 2020 | 13:02

Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ: носіння масок, соцдистанція та обмеження пересування у громадському транспорті без необхідності

На цьому наголосив заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Геннадій Бондарчук.

За його інформацією, наразі 518 пацієнтів з COVID-19 знаходяться на стаціонарному лікуванні в медичних закладах області. Із загальної кількості хворих, 265 знаходяться на лікуванні в обласній інфекційній лікарні, 12 з них - у реанімації, 4 підключено до апаратів ШВЛ. 

«Також 7 пацієнтів-дітей знаходяться в обласній дитячій інфекційній лікарні, 86 хворих - у диспансері радіологічного захисту населення, - зазначив Геннадій Бондарчук. -  Інші пацієнти знаходяться в медичних закладах, які визначено опорними, міста Харкова та районів області».

Він додав, що готується проєкт створення нового реанімаційного відділення в обласній клінічній інфекційній лікарні. Відділення відповідатиме всім сучасним нормам та буде розраховано на 20 ліжок.

За словами Геннадія Бондарчука, з початку пандемії COVID-19 у Харківській області захворіло 404 медичних працівники, більшість з яких вже одужали.

Для профілактики розповсюдження коронавірусної інфекції на території Харківської області заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА вчергове наголосив на необхідності виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

«Носіння масок, дотримання соціальної дистанції, а також обмеження пересування у громадському транспорті без необхідності – це ті вимоги, які пропагує міністерство для обмеження розповсюдження коронавірусної інфекції, - сказав Геннадій Бондарчук. – Усім нам необхідно їх виконувати».

Фото

Теги: коронавірус лікарня брифінг

Версія для друку Поділиться:


Вверх