ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

«FOCUSники» запрошують на свою традиційну фотовиставку

11 серпня 2020 | 09:56

Експозицію Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» на тему «Харків та харків’яни» можна переглянути з 13 серпня по 5 вересня у галереї «Мистецтво Слобожанщини».

«Харків може викликати різні асоціації: для когось - це строге і міцне промислове місто, для когось – діловитість, постійний розвиток і рух, для когось – затишок, тендітність, романтика, що приваблює багатьох творчих людей, - розповідають у фотоклубі. - Ми вирішили показати власне ставлення до нашого улюбленого міста. Маючи велику уважність і чуттєвість, фотографи демонструють Харків не тільки з його відомої, парадної сторони, але і розкривають  його приховану і непомітну на перший погляд красу, і головне - показують людей, які в ньому живуть, людей різних, зі своїми поглядами, характерами, історіями».

Попри єдину тему виставки, роботи всіх учасників не схожі між собою. На виставці можна побачити велике жанрове розмаїття: портретну, пейзажну, аеро-, вуличну, сюжетну і театральну фотографію. Окрім різних жанрів та напрямів, кожний автор має свій індивідуальний стиль і підхід, тому глядач має змогу ознайомитися з широким зрізом фотографічного мистецтва.

Учасники виставки: Вікторія Колєснікова, Євген Брезицький, Зоя Костіна, Ірина Деркач, Катерина Погрібна, Лідія Цапко, Микола Довбиш, Тетяна Бутвіна, Тетяна Золотарьова, Сергій Любецький.

У «Мистецтві Слобожанщини» також інформують, що 3 вересня о 17:00 відбудеться творча зустріч з авторами фотовиставки Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники».

Довідка. З 2006 року в Харкові функціонує громадська організація «Харківський фотоклуб», головним завданням якої є створення творчого простору для людей, зацікавлених фотографією, де вони мають змогу спілкуватися, обмінюватися знаннями та демонструвати власні фотографічні досягнення, у тому числі у вигляді виставок. Харківський фотоклуб відкритий для людей різного віку, різного досвіду і з різними смаками і поглядами. Також у рамках клубу проводяться різноманітні заходи: творчі зустрічі, лекції, фотопоходи і інші цікаві події, що дозволяють ефективно розвивати навички і знання в сфері фотографії.

Фото

Теги: мистецтво слобожанщини

Версія для друку Поділиться:


Вверх