Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Реконструкцію Золочівської дитячої музичної школи планують завершити у вересні

Реконструкцію Золочівської дитячої музичної школи планують завершити у вересні

7 серпня з ходом робіт на об’єкті ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки в район.

Капітальне відновлення музичної школи в Золочеві розпочали ще у 2017 році. За цей час терміни введення в експлуатацію школи переносились декілька разів, у результаті об’єкт перетворився на довгобуд. У вересні минулого року роботи на об’єкті взагалі зупинилися.

«У школі навчаються 120 дітей. Вже три роки наші вихованці займаються у різних приміщеннях: у районному Будинку культури, у школах, у Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацькій спортивній школі», - розповіла Олексію Кучеру директорка закладу Наталія Кучеренко.

У лютому цього року з обласного бюджету було виділено 355 тис. грн на продовження реконструкції, і роботи відновилися.

За словами голови Золочівської РДА Тамаза Гамбарашвілі, на даний час на реконструкцію школи витрачено понад 12 млн грн. Зараз залишок коштів, виділених на роботи, складає 400 тис. грн. Цих коштів достатньо для того, щоб завершити реконструкцію. Наразі готовність об’єкту становить близько 90%.

«Ми будемо намагатися завершити роботи до 1 вересня, але навіть, якщо не встигнемо, то в середині вересня об’єкт буде готовий», - запевнила голову ХОДА директорка підрядної організації. Наталія Гишко.

Також під час робочої поїздки Олексій Кучер відвідав одне з найбільших сільгосппідприємств Золочівського району - фермерське господарство «Альфа» у селі Одноробівка. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур, серед яких головне місце посідають пшениця, кукурудза, горох, гречка та соняшник. У господарстві працюють 186 осіб, середня заробітна плата складає понад 8 тис. грн.

Голова ХОДА ознайомився з роботою підприємства, а також привітав жителів села із завершенням жнив.

«Сільське господарство – це основа економіки нашого регіону. Ми зараз приділяємо величезну увагу тому, щоб воно розвивалось. Ми підтримуємо наших аграріїв і готові надавати залежну від держави допомогу, щоб позитивна динаміка, яка є на сьогодні, зберігалася», - сказав Олексій Кучер.