Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У селищі Золочів ключі від соціального житла отримали сім сімей переселенців

У селищі Золочів ключі від соціального житла отримали сім сімей переселенців

Усього в новому соціальному гуртожитку планується поселити 24 сім`ї внутрішньо переміщених осіб.

З новосіллям переселенців привітав голова ХОДА Олексій Кучер, який 7 серпня перебуває в Золочівському районі з робочою поїздкою.  

«Щиро радий вас вітати. Я розумію, що для сімей, які отримують сьогодні ключі від цього житла, це грандіозна подія. У першу чергу, хочу подякувати нашим інвесторам. Як голова ХОДА вдячний вам, що ви реалізуєте такі надважливі проєкти для наших жителів», - сказав Олексій Кучер.

Проєкт фінансувався за підтримки німецького банку KFW, роботи виконував Український фонд соціальних інвестицій.

«Ми довго чекали і, нарешті, маємо змогу отримати власне житло. Ми вдячні всім, хто брав участь у його будівництві. Я рада, що сьогодні наше свято розділяють небайдужі жителі Золочева», - поділилася нова мешканка гуртожитку Віра Отьопина.

Голова Золочівської селищної громади Леонід Канівець відзначив, що тимчасово переміщені особи, які чекали на власне житло, вже стали членами місцевої громади.

«Не хочеться їх називати переселенцями. Ми хочемо, щоб Золочівщина стала їм рідною, і будемо допомагати їм у цьому», - відзначив Леонід Канівець.

Про проєкт німецького банку KFW розповів представник Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Кадигроб. За його словами, сьогодні відкрили останній з 7 об’єктів для ВПО.

«Це стало можливим завдяки реалізації програми у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, які прийняли найбільшу кількість переселенців. Завдяки програмі надано 120 квартир, 194 кімнати гуртожитку. Для Харківської області це майже 88 млн грн інвестицій, 17 квартир, 99 кімнат у гуртожитках, тобто це реальний внесок наших іноземних партнерів, які розуміють, що ці питання ми повинні вирішувати разом. Програма продовжується - наразі будуються такі ж квартири в Ізюмі і Чугуєві», - зауважив Сергій Кадигроб.