Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олексій Кучер відвідав два підприємства харчової промисловості у Нововодолазькому районі

Олексій Кучер відвідав два підприємства харчової промисловості у Нововодолазькому районі

6 серпня голова ХОДА перебуває з робочою поїздкою у районі.

У рамках поїздки керівник області відвідав ключові бюджетоутворювальні підприємства району. Серед них - ТОВ «Нововодолазький масло-жировий комбінат», який з 2003 року виробляє різноманітні соуси.

Про історію підприємства та виробництво розповів комерційний директор комбінату Олег Діденко. Він зазначив, що виробник використовує лише натуральну сировину та складові найвищого ґатунку. Підприємство має сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ.

«У нас невелике виробництво, але воно повністю автоматизоване та має сучасне обладнання. Це німецька техніка, людський фактор тут мінімізовано, тобто: виставив програму, вона сама «потягнула» олію, оцет, воду. Це фірмове обладнання дозволяє виробляти до 20 тонн продукції за добу», - розповів керівник підприємства.

Наразі на Нововодолазькому масло-жировому комбінаті працює 72 людини, середня зарплата складає 10 тис. грн.

Ще одне велике підприємство харчової промисловості - ТОВ «М’ясокомбінат «РІАЛ» - знаходиться у селі Новоселівка Нововодолазького району. Як розповів директор підприємства Роман Золотько, м’ясокомбінат почав працювати у 2008 році. Основним напрямком діяльності комбінату є виробництво м`яса та м`ясних продуктів виключно з натуральної української сировини, оптова торгівля свининою в напівтушах і субпродуктами.

«Починаючи з 2010 по 2013 рік, проводилася поетапна реконструкція м`ясокомбінату, спрямована на збільшення виробничих потужностей і розширення асортименту продукції, яка випускається. У жовтні 2013 року було побудовано та відкрито цех м`ясних виробів», - розповіли на підприємстві.

Зараз на м`ясокомбінаті працює 230 людей, середньомісячна реалізація продукції в цьому році склала 1145 тонн.

Голова ХОДА відзначив роль підприємств у наповненні бюджету та створенні робочих місць для жителів району.

«Найбільші враження я отримав від наших бізнесменів, які попри скрутні ситуації, коронакризу продовжують працювати, виробляти продукцію, продовжують наповнювати бюджет, - зазначив Олексій Кучер, підбиваючи підсумки робочої поїздки. - Це дуже важливо як для місцевих жителів, так і для влади, яка, якщо хоче бути дієвою, то допомагає бізнесменам. Сьогодні ми обговорили масу проблемних питань, визначили вектори допомоги бізнесу та взяли на себе певні зобов’язання».