Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ремонти всіх запланованих на цей рік ділянок 24 доріг місцевого значення завершені

Ремонти всіх запланованих на цей рік ділянок 24 доріг місцевого значення завершені

Дорожники області вклалися в заявлені строки – всі роботи виконані до 1 серпня. Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

«Поточний ремонт на всіх 24-х об‘єктах місцевих доріг завершено в повному обсязі до 1 серпня. Зекономлену за результатами проведення тендерних процедур в системі PROZORRO суму коштів спрямовано на збільшення обсягів ремонту місцевих доріг та комунальних вулиць», - відзначив голова ХОДА.

Зекономлені кошти використають як для проведення додаткових робіт на тих об’єктах, які вже ремонтували цьогоріч, так і для ремонту ділянок ще низки шляхів області, а саме – під’їздів до населених пунктів Караван, Лужок та Лозовеньки. Переважна частина нових ділянок ремонтів збігаються з маршрутами руху до навчальних закладів, які реконструюють у рамках програми Президента «Велике будівництво». Роботи на цих об’єктах планують завершити до 30 серпня.

«На 4-х додаткових об’єктах уже виконані роботи з улаштування верхніх шарів дорожнього покриття та тривають роботи з укріплення узбіч та заходів підвищення безпеки руху. Крім того, на під’їзді до смт Березівки роботи з улаштування верхніх шарів дорожнього покриття, які не були передбачені до виконання у 2020 році, уже знаходяться в стадії завершення», - повідомив Олексій Кучер.

Нагадаємо, цього року в області ремонтується найбільша протяжність доріг місцевого та державного значення. Зокрема, за 7 повних місяців 2020 року відремонтовано в 1,5 раза більше доріг, аніж за весь минулий рік повністю (76 км - за 7 місяців 2020 проти 52 км - у 2019-му).

«Паралельно боремося за додаткове фінансування для ремонту ще більшої кількості шляхів (а на Харківщині протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення є однією з найбільших в Україні і складає 7333,4 км, з яких 1275,9 км – це обласні автодороги і 6058,1 км – районні), - підкреслив керівник області. - На досягнутому не зупиняємося. Попереду ще багато роботи».