ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дмитро Разумков та Олексій Кучер відвідали АТ «ФЕД»

30 липня 2020 | 11:16

30 липня Голова Верховної Ради України перебуває з робочим візитом на Харківщині.

Олексій Кучер та Дмитро Разумков ознайомилися з роботою Акціонерного товариства «ФЕД», зокрема - цеху точної механообробки та прототипування, а також поспілкувалися з трудовим колективом.

Голова Верховної Ради під час спілкування з журналістами зазначив, що ФЕД – це приклад синергії підприємництва, науки та освіти. 

«На цьому підприємстві ми бачимо синергію і освіти, і науки. У Харкові більш ніж 80 закладів вищої освіти, - сказав Дмитро Разумков. – Це дуже потужний науковий та освітній потенціал. Тут ми бачимо використання можливостей на важливих підприємствах».

За словами голови правління товариства Віктора Попова, підготовка кадрів є надважливою для розвитку підприємства. 

«Досвід компанії ФЕД з підготовки кадрів, наших наукових розробок повинен бути побачений, почутий і масштабований», - сказав Віктор Попов.

Також він відзначив, що для підвищення темпів виробництва на підприємствах країни необхідно внести відповідні зміни до чинного законодавства.

«У стрімкому розвитку економіки допоможе лише ухвалення відповідних законів», - зазначив Віктор Попов.

Голова Верховної Ради зазначив, що влада робить все для якнайшвидшого вирішення питань, пов’язаних з промисловістю.

«Ми створили паралельно профільне міністерство, яке буде займатися цими питаннями, це зрушення позитивно оцінює вся галузь промисловості, - зазначив Дмитро Разумков. - Україна завжди була сильним гравцем, та за багато років ми втратили темп, тож треба його відновлювати».

Фото

Теги: кучер фед разумков

Версія для друку Поділиться:


Вверх