У харківському дербі визначився чемпіон України з жіночого футболу

Футболістки «Житлобуду-2» здобули золоті медалі жіночого чемпіонату України в вищій лізі сезону 2019-2020 років.

Долю золотих нагород визначив матч між лідерами чемпіонату - харківськими клубами «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2», який відбувся 26 липня. Переможцями з рахунком 2:0 стали гравчині «Житлобуду-2». На початку другого тайму автоголом відзначилася Єлизавета Костюченко, а за декілька хвилин Яна Малахова подвоїла рахунок. Попри всі спроби «Житлобуду-1» відігратися, рахунок на табло до кінця матчу не змінився.

Таким чином, за тур до закінчення чемпіонату «Житлобуд-2», набравши 48 очок, став недосяжним для суперників і достроково оформив чемпіонське звання, яке стало третім в історії клубу.

Чемпіон минулого сезону - «Житлобуд-1» став срібним призером. Бронзові нагороди нинішнього сезону також достроково здобула команда «Восход» із селища Стара Маячка Херсонської області. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.