Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олексій Кучер обговорив проблемні питання Сахновщинського району з місцевими жителями

Олексій Кучер обговорив проблемні питання Сахновщинського району з місцевими жителями

Під час робочої поїздки голова ХОДА провів зустрічі з людьми в Сахновщині та селі Шевченковому.

Переважно люди просили сприяти вирішенню земельних питань, ремонту доріг, заміні водогонів та облаштуванню освітлення в населених пунктах.  

Так, до голови ХОДА звернулось декілька ініціативних груп жителів району, які протягом багатьох років не можуть оформити по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Місцеві жителі дорікають на роботу земельників з Держгеокадастру. 

Керівник області повідомив, що на Харківщині накопичилось чимало подібних звернень. У найближчій перспективі місцеве управління Держгеокадастру має отримати нового керівника.

«Я вчора був у Києві й обговорював це питання з головою Держгеокадастру України Романом Лещенком. Найближчім часом на Харківщині буде призначено керівника, його завданням буде організувати роботу так, щоб вирішити ті питання, які накопичувалися десятиліттями», - повідомив Олексій Кучер.

Голова сільської ради села Тавежня розповів про проблему з водогоном. Для ремонту системи водопостачання потрібно 3,7 млн грн - самотужки сільська рада не в змозі знайти такі кошти й чекає на допомогу з обласного бюджету. Водогін побудований ще у 1975 році і знаходиться у аварійному стані, без води можуть залишитися 400 жителів села.

З питанням щодо монтажу приладів освітлення на вулицях села Катеринівка звернувся місцевий сільський голова. Він планує встановлювати в селі ліхтарі на сонячному світлі, але місцева енергопостачальна організація не дозволяє використовувати для цих цілей свої опори. 

Олексій Кучер відповів, що в ХОДА розглянуть кожне прохання та пропозицію й нададуть всю можливу допомогу для вирішення проблемних питань. 

Також керівник області відвідав Шевченківську загальноосвітню школу, в якій навчається 89 учнів. Як повідомила директорка освітнього закладу Галина Гончаренко, останній ремонт даху будівлі школи зроблено у 2003 році й зараз вона терміново потребує капремонту. Відповідна проєктно-кошторисна документація була підготовлена.

«Буду наполягати, щоб на черговій сесії обласної ради депутати виділили кошти на ремонт покрівлі школи», - відповів глава області.