ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Панютинський вагоноремонтний завод отримав замовлення від «Укрзалізниці» на 45 млн грн

21 липня 2020 | 13:44

Панютинський вагоноремонтний завод отримав замовлення від «Укрзалізниці» на 45 млн грн

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер.

«ПВРЗ видано додатковий ліміт у розмірі 45 млн грн для модернізації та капітального ремонту вантажних вагонів. Завдяки цьому в найближчий час підприємство буде завантажено роботою», - відзначив керівник області.

Питання завантаження Панютинського вагоноремонтного заводу Олексій Кучер неодноразово порушував на рівні керівництва країни.

«Тиждень тому узгодив це питання з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, за що дуже йому дякую», - додав голова ХОДА.

Фінансування для ПВРЗ на другу половину 2020 року планувалося «Укрзалізницею», але через погіршення ситуації в акціонерному товаристві, викликане коронакризою, на серпень-вересень та 4-й квартал 2020 року планових завдань з ремонту вагонів не передбачили. Відстояти замовлення для заводу вдалося керівництву ХОДА. Зараз, завдяки наданню ліміту від «Укрзалізниці» для модернізації вантажних вагонів, питання подальшої роботи ПВРЗ вирішено.

«Окрема подяка людям - трудовому колективу ПВРЗ за стійкість та згуртованість. Ви - найбільша мотивація», - підкреслив Олексій Кучер.

Теги: кучер пврз замовлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх