Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Шевченківській ЦРЛ незабаром запрацює оновлений рентген-кабінет

У Шевченківській ЦРЛ незабаром запрацює оновлений рентген-кабінет

З ходом ремонтних робіт у поліклінічному відділенні лікарні ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер 17 липня під час робочої поїздки у Шевченківський район.

Будівля - 1979 року, і за весь час існування жодного капітального ремонту в приміщеннях не проводили. Перші роботи розпочаті у 2017 році. За цей час у будівлі поліклінічного відділення Шевченківської центральної районної лікарні утеплили фасад, замінили вікна та двері на енергоощадні, облаштували покрівлю та прилеглу територію. Зараз на черзі - внутрішні роботи.

Головна лікарка Світлана Перепадя звернулася до голови ХОДА з проханням сприяти виділенню коштів на внутрішні роботи у рентген-кабінеті. 

«У поліклінічному відділені в нас розташований рентген-кабінет. Сам рентген-апарат у нас є, він цифровий, сучасний, у робочому стані. Але ми не можемо працювати, бо у приміщенні не зроблений ремонт»,  - звернулася до Олексія Кучера головна лікарка.

Голова ХОДА зазначив, що зараз медичній сфері приділяється підвищена увага, і вже проводиться робота щодо виділення коштів на продовження ремонтних робіт у Шевченківській ЦРЛ, зокрема - і в рентген-кабінеті.

«У медичній сфері зараз - купа проблем. Ми це розуміємо, десятиліттями проблеми накопичувались, - зазначив у розмові з медичним персоналом Олексій Кучер. - Зараз ви бачите скільки уваги від Президента, від уряду, але, звісно, місцями буває тяжко. Все одразу вирішити складно».

Голова ХОДА запевнив, що кошти, необхідні для завершення ремонтних робіт у медичному закладі, надійдуть найближчим часом.

Також у розмові з очільником області керівниця лікарні порушила питання забезпечення житлом молодих спеціалістів, які працюють у медичному закладі. Світлана Перепадя зазначила, що вже розпочалася експертиза будівлі, де можна облаштувати житло для медичного персоналу, та попросила сприяти фінансуванню проєкту.

«У нас цього року прийшла молода офтальмологиня, яка навчається на другому курсі інтернатури, молодий лікар - ЛОР іногородній і ще три студентки завершують навчання і прийдуть до нас працювати, - розповіла Світлана Перепадя. – Житло для лікарів дуже необхідне».

Керівник області пообіцяв розглянуте це питання більш детально та сприяти вирішенню.