Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Приколотному готують до початку роботи нову амбулаторію

У Приколотному готують до початку роботи нову амбулаторію

Олексій Кучер відвідав новобудову під час робочого візиту у Великобурлуцький район.

За словами підрядників, будівля закладу готова на 100%. Проте для введення її в експлуатацію необхідно провести закупівлю та встановлення медичного обладнання, котла опалення та завершити упорядкування території. Для цього необхідно близько 2 млн грн. За умови виділення коштів з обласного бюджету здача амбулаторії планується на кінець вересня-початок жовтня цього року.

Олексій Кучер у розмові з місцевими жителями повідомив, що питання виділення коштів розглянуть на найближчій сесії обласної ради.

«Питання завершення будівництва амбулаторій є пріоритетним. Ми на себе взяли цей обов’язок - завершити всі амбулаторії, які були розпочаті, велику кількість ми цього року хочемо завершити, зокрема - й цю, - розповів глава області. - Ми будемо обговорювати з депутатами обласної ради, щоб все ж таки скоригували бюджет й спрямували кошти на обладнання для цієї амбулаторії. 1 млн 900 тис. грн, - це не настільки великі кошти, але вони дозволять завершити амбулаторію, й жителі зможуть отримати доступну й якісну медичну допомогу».

Амбулаторія буде обслуговувати населення ще трьох сільських рад та селищної. За словами місцевих медиків, селяни з нетерпінням чекають на відкриття.

«Тут буде сучасне обладнання - тож можна робити аналізи на місці й не треба їхати в районний центр. Як тільки добудуємо амбулаторію, будемо шукати й другого лікаря - молодого та перспективного. Будемо запрошувати, тим паче, що для цього будуть відповідні стимули: фінансові та інші», - говорять медики.

Амбулаторія вже має автомобіль марки «Renault Duster», який отримала в 2019 році.