Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олексій Кучер ознайомився з роботою підприємств Великобурлуччини

Олексій Кучер ознайомився з роботою підприємств Великобурлуччини

15 липня голова ХОДА відвідав елеватор у Великому Бурлуку та Приколотнянський олійноекстракційний завод.

Про роботу елеватора ТОВ «Зоря» розповів директор Великобурлуцького відділення сільгосппідприємства Олександр Яницький. У 2014 році «Зоря» придбала Великобурлуцьку дільницю ТОВ «Гутянський елеватор». Протягом 2015-2017 років у реконструкцію елеватора було вкладено 123 млн гривень.

«Елеватор спеціалізується на зберіганні ранніх зернових культур та соняшнику, його загальна потужність 72,8 тис. тонн. Потужності елеватора з сушіння зерна становлять 180 тонн за годину. За добу він зможе прийняти 2500 тонн зерна або відвантажити автомобільному чи залізничному транспорту 1200 та 2500 тонн, відповідно. Елеватор обладнаний сучасною лабораторією з визначення якості зерна», - розповів про підприємство Олександр Яницький.

Наразі на елеваторі працюють 55 робітників, їхня середня зарплата цього року складає понад 9 тис. грн. На сьогодні елеватор вже зберігає 10 тис. тонн ячменю та 4 тис. тонни пшениці нового врожаю.

Наступним об’єктом промислового виробництва, який відвідав глава області, стало ТОВ «Приколотнянський олійноекстракційний завод». Директор заводу Сергій Кириченко відзначив, що підприємство сертифіковано на виробництво нерафінованої, рафінованої та бутельованої олії, суміші соняшникової та оливкової олій тощо.

«На підприємстві впроваджено систему менеджменту якості відповідно до стандарту ISO 9001:2015 та систему управління безпечністю харчових продуктів за стандартом ISO 22000:2005. Проєктні потужності підприємства – перероблення насіння соняшнику – 515 тонн на добу», - розповів про виробництво директор.

За словами Сергія Кириченка, на підприємстві працюють 350 фахівців, середньомісячна заробітна плата яких складає понад 12 тисяч гривень. Підприємством минулого року перероблено понад 112 тисяч тонн соняшнику, вироблено рослинної олії 59 тисяч тонн, випущено бутельованої продукції 46 тисяч тонн.

Олексій Кучер ознайомився з виробництвом і поспілкувався з колективом підприємства.