Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олексій Кучер ознайомився з роботою одного з найбільших сільгосппідприємств області

Олексій Кучер ознайомився з роботою одного з найбільших сільгосппідприємств області

Під час робочої поїздки до Дворічанського району голова ХОДА відвідав місцеве підприємство «Родіна».

На підприємстві утримують 2,5 тисячі голів великої рогатої худоби, в тому числі 1000 корів, й виробляють 25-27 тонн молока на добу.

«Підприємство є одним з найбільших в області та одним з лідерів з виробництва молока в цілому в країні», - зазначив Олексій Кучер.

Про роботу підприємства розповів генеральний директор Олег Шишкунов. Він зазначив, що, вивчаючи промислове виробництво молока за кордоном, завжди намагався впроваджувати у себе в господарстві передові технології.

«Цей комплекс - все моє життя, - зізнається Олег Шишкунов. - Тут тисяча корів, племінне стадо, яке ми продаємо по всій Україні. Продаємо 25-27 тонн молока на добу Куп'янському молочноконсервному комбінату і «Данон» у Кременчуці».

Керівник підприємства ознайомив гостей з автоматизованими процесами: доїнням корів і випоюванням телят.

«У нас найсучасніша автоматизація. Це американський автомат випоювання телят - встановивши його, ми відійшли від людського фактора й зараз маємо повністю автоматизовану систему. Сьогодні такої посади як телятниця у нас немає», - розповів про виробництво генеральний директор.

Також керівник сільгосппідприємства звернув увагу глави ХОДА, що тваринницька ферма не може існувати окремо від власного виробництва зернових та інших кормів. Він підкреслив, що понад 70% земель підприємства засіваються кормовими культурами, адже, щоб отримати якісне молоко, тваринники повинні використовувати якісні корми, а «Родіна» виробляє молоко тільки екстракласу.