Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

До Богодухівської центральної районної лікарні передали 2 нових апарати ШВЛ

До Богодухівської центральної районної лікарні передали 2 нових апарати ШВЛ

Медичне обладнання до лікувального закладу придбав ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор».

9 липня голова ХОДА Олексій Кучер перебуває з робочою поїздкою у Богодухівському районі. Очільник області ознайомився з роботою низки соціальних об’єктів, зокрема - Богодухівської центральної районної лікарні.

«Я тут для того, щоб нашим благодійникам подякувати, тому що, коли розпочалась пандемія, я звертався до всіх, хто може допомогти нашим лікарям, - сказав Олексій Кучер. - Ми бачили все те, що відбувається в світі, і світова, європейська медицина не справляється. У нас же медицина була забута до останнього. Ми всі намагаємось взагалі вирівняти цю ситуацію. Я вам дякую за те, що ви за власні кошти придбали ці апарати, які, я думаю, будуть при нагоді».

Директор комунального некомерційного підприємства «Богодухівська центральна районна лікарня» Микола Грищенко зазначив, що апарати штучної вентиляції легенів після завершення пандемії будуть використовувати для лікування пацієнтів не лише Богодухівського району, а й сусідніх.

«Два нових, сучасних апарата високого класу, які дадуть змогу багатьох людей вилікувати не тільки від ковіду, пневмонії, надалі вони будуть служити, щоб дійсно наша базова лікарня могла надавати допомогу жителям Богодухівського, Краснокутського, Золочівського та сусідніх районів». 

Також голова ХОДА ознайомився з ходом ремонтних робіт у приймальному відділені лікарні, які розпочалися за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.  Завершать роботи у рамках проєкту «Велике будівництво» у 2020 році.