ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В амбулаторії села Чернещина на Борівщині відновлюють будівельні роботи

09 липня 2020 | 09:18

В амбулаторії села Чернещина на Борівщині відновлюють будівельні роботи

Завершити об'єкт планують до 1 вересня.

Зі станом будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини голова ХОДА ознайомився у ході робочого візиту до Борівського району.

Як повідомили представники місцевої влади, будівництво медичного об’єкта, який буде обслуговувати населення трьох сільських рад, почалося у 2018 році. Завершити будівництво в 2019-му завадила відсутність фінансування.

За словами підрядників, будівля амбулаторії повністю готова, залишилося лише завершити оздоблювальні та внутрішні роботи, виконати вхідні групи, провести зовнішні мережі та упорядкування території. Завершити будівництво при належному фінансуванні планують до 1 вересня.

«Люди вже давно з нетерпінням чекають на відкриття амбулаторії, тож ми відновлюємо фінансування будівництва - роботи розпочнуться вже за декілька днів», - зауважив Олексій Кучер.

Також у Чернещині місцеві жителі звернулися до керівника області з проханням сприяти ремонту аварійної ділянки місцевої дороги. За словами директора ДП «Дороги Харківщини» Ігоря Турченка, капітальний ремонт зруйнованої ділянки запланований на серпень. Тут буде капітально відновлено найаварійнішу ділянку - 230 метрів дороги.

Теги: кучер амбулаторія сімейної медицини борівський район

Версія для друку Поділиться:


Вверх