Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Фінал Кубка України відбудеться на стадіоні «Металіст» без глядачів

06 липня 2020 | 18:11

Питання підготовки та проведення фінального матчу обговорили під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Грицькова.

Нагадаємо, що фінальний матч Кубка України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Ворскла» (Полтава) відбудеться 8 липня о 21:30 на стадіоні «Металіст».

«Хочу підкреслити, що футбольний матч необхідно провести згідно з чинним законодавством України, в тому числі з Постановою Кабінету Міністрів України №27 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - звернувся до присутніх Євгеній Грицьков.

Так, за його словами, футбольний матч планується провести без глядачів.

Також під час наради обговорили основні питання організації матчу, зокрема - питання прибуття, від’їзду, розміщення та тренування учасників футбольного двобою.  

Як заявив директор КП «ОСК «Металіст» Роман Пець, стадіон готовий приймати матч.

«Ніяких технічних проблем немає – ми вже проводили два матчі за участю команди «Металіст 1925». Будемо працювати в такому ж форматі згідно з медичним протоколом», - відзначив Роман Пець.

Про свою готовність супроводжувати спортивний захід доповіли медики, представники ДСНС, Національної поліції.


Теги: кубок україни грицьков футбол фінал

Поділиться:Схожі новини