ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У рамках «Великого будівництва» на Харківщині провели ремонти на 16 дорогах місцевого значення

26 червня 2020 | 13:24

Загалом цього року відновлять 24 місцеві шляхи.

«Наприкінці 2019 року головою ХОДА Олексієм Кучером в рамках Президентської Програми «Велике будівництво» було ініційовано масштабний ремонт доріг місцевого значення в Харківській області. Був обраний перелік автодоріг, який складається з 24 об’єктів, - розповів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. - На даний час Харківська область займає лідируючу позицію щодо виконання поточного, середнього та капітального ремонту на цих дорогах».

За інформацією Ігоря Турченка, ремонтні роботи вже завершено на 16 з 24 об’єктів. Ще на 8 об’єктах продовжуються роботи, зокрема, на під’їзді до селища Березівка Харківського району. Тут уже облаштували вирівнюючий шар, зараз укладають нижній шар покриття. Після цього вкладатимуть щебенево-асфальтну суміш із цементом.

«На об’єкті передбачені роботи з влаштування узбіч та їх укріплення, - розповідає начальник відділу технічного контролю ДП «Дороги Харківщини» Олексій Рябокінь. - На автомобільній дорозі знаходиться дамба, на якій будуть влаштовані бордюри, лотки та встановлено металеве бар’єрне огородження».

Олексій Рябокінь зазначив, що у 2020 році заплановано провести ремонтні роботи на ділянці загальною протяжністю 3,2 км. Наступного року продовжать роботи на ділянці 2,5 км.

«На сьогодні відставання від календарного графіку немає, всі роботи виконуються з дотриманням нормативних вимог, - говорить начальник відділу технічного контролю ДП «Дороги Харківщини». - Календарним графіком передбачено завершення робіт у серпні».

За словами начальника ділянки Андрія Гончарова, у разі виникнення претензій з боку замовника впродовж 5 років фірма-підрядник повинна виправити всі недоліки власним коштом.

«Замовник робіт ДП «Дороги Харківщини». Якщо в них будуть якісь претензії по стану дорожнього покриття, узбіч або інших робіт, які ми виконували, то вони будуть надсилати нам свої зауваження, й фірма буде виправляти».

Фото

Теги: велике будівництво дороги

Версія для друку Поділиться:


Вверх