Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У 2020 році коштом ДФРР на Харківщині реалізується 21 проєкт

У 2020 році коштом ДФРР на Харківщині реалізується 21 проєкт

23 червня відбулось засідання профільної регіональної комісії під керівництвом заступника голови ХОДА.

У ході заходу членами регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися коштом державного фонду регіонального розвитку прийнято рішення щодо перерозподілу коштів у рамках проєкту «Комплекс комунального некомерційного підприємства “Обласний центр онкології” між першою та другою чергами.

Директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексій Бєлоцький повідомив, що на цей час є можливість проводити роботи з устаткування фундаменту будівлі.

«У нас є дві черги в рамках одного проєкту, ми можемо зараз на другій черзі заливати фундамент та плиту, адже дозволяють погодні умови та обсяги фінансування, - сказав Олексій Бєлоцький. – Тому ми хочемо зробити перерозподіл коштів з однієї черги на другу, Для того, щоб ми могли продовжувати роботи. А після корегування та проходження експертизи ми будемо використовувати кошти для першої черги».

Заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко відзначив, що таке рішення було б доречним.

«Нам необхідно раціонально використовувати кошти державного фонду регіонального розвитку та проводити необхідні роботи на об’єктах»,  - сказав Руслан Тихонченко.

За інформацією директора Департаменту економіки та міжнародної діяльності ХОДА Антона Козлокова у 2020 році на Харківщині коштом ДФРР реалізується 21 об’єкт.

«Передбачено фінансування 21 об’єкта на загальну суму державного фонду регіонального розвитку – близько 248 мільйонів гривень». – зазначив Антон Козлоков.