Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В обласній інфекційній лікарні збільшується кількість лікарів

В обласній інфекційній лікарні збільшується кількість лікарів

До колективу закладу приєдналися близько 10 медиків. За словами директора лікарні, потрібно ще 10 лікарів та молодший персонал.

«У нас не вистачає кадрів, але зараз вони поповнюються тими людьми, які приходять нам допомагати. Нещодавно до нас приєднався терапевт, лікар-інфекціоніст. Ми прийняли на роботу декілька анестезіологів. Зараз знову будемо приймати лікаря-інфекціоніста. Медсестри до нас також йдуть на роботу», - розповів Павло Нартов.

Крім того, на роботу повертаються ті робітники, які перехворіли на COVID-19.

Однак, потреба у кадрах залишається актуальною, наголосив голова ХОДА Олексій Кучер, який 16 червня відвідав лікарню.

«Необхідно визнати, що лікарі дійсно виснажені та перезавантажені, їх недостатньо. Ми запрошуємо медиків через різні джерела, просимо підключитись і допомогти команді, яка працює сьогодні в обласній інфекційній лікарні», - прокоментував керівник облдержадміністрації.

Також Павло Нартов повідомив, що за останній час лікарня отримала на закупівлю препаратів для лікування хворих на COVID-19 понад 2 млн грн.

«Практично всі кошти вже освоєні: ми купили багато антибактеріальних препаратів, специфічних препаратів, які необхідні цим хворим. Ну і також препарати, які потрібні для хворих із супутніми патологіями», - розповів директор закладу.