ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Компанія ФЕД наростила обсяги продукції, що випускається, у 1,63 раза

15 червня 2020 | 10:21

Компанія ФЕД наростила обсяги продукції, що випускається, у 1,63 раза

На підприємстві повідомили про підсумки роботи в І кварталі 2020 року.

За інформацією компанії ФЕД, 95% продукції виготовляється для зовнішнього ринку і тільки 5% - для України. Основні партнери компанії - Китай, Південна Корея, Франція, Канада, Туреччина та інші країни.

«У 2018-2019 роках ми працювали над портфелем замовлень за програмою, яка експортно орієнтована. Сьогодні всі замовлення - у виробництві, - повідомив голова правління компанії Віктор Попов. - По першому кварталу ми абсолютно всі наші договірні зобов'язання виконали, незважаючи ні на пандемію, ні економічну кризу».

Він повідомив, що в порівнянні з I кварталом 2019 року компанія наростила обсяг продукції, що випускається, у 1,63 раза. У планах компанії у другому півріччі - наростити портфель контрактів на 20%, виконання нових замовлень почнеться цього року і продовжиться наступного.

Водночас відсоток замовлень для України малий, усього 5% від загальної суми. У компанії переконані - саме зараз у кризових умовах потрібно розвивати внутрішній український ринок високотехнологічної продукції.

У компанії відзначають тісну співпрацю з ХОДА в питаннях державної підтримки підприємств аерокосмічної галузі. Завдяки ініціативам облдержадміністрації планується реалізація низки заходів, спрямованих на відновлення роботи Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та участь харківських компаній, наукових установ у створенні національного авіаперевізника, анонсованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Теги: фед промисловість

Версія для друку Поділиться:


Вверх