ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові експонуватиметься виставка робіт Валентини Олемпіюк-Віннікової

09 червня 2020 | 14:53

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» з 13 по 27 червня будуть представлені мальовничі роботи художниці у жанрах пейзаж, портрет, натюрморт.

«На виставці кожен матимете можливість подумки поринути у мальовничі, безкрайні простори Слобожанщини та інших куточків України, побачити сонячні, насичені яскравими фарбами світанки, романтичні вечірні пейзажі, перейнятися весняною ніжністю або зимовою, мовчазною тишею... Художниця з великою любов’ю і шаною зображує природу, пропускаючи її через свої власні почуття і погляди. А такі художні прийоми, як широкий, сміливий, інколи пастозний мазок, яскраві і насичені кольори, нетипові ракурси, поєднання динаміки і статики, дозволяють найбільш повно передати не тільки побачену красу, але враження від неї», - розповідають організатори.

Довідка. Валентина Олемпіюк-Віннікова народилася у м. Макіївці Донецької області, у сім’ї видатного донецького художника Геннадія Олемпіюк, творчість якого вплинула на подальший вибір професії художниці.

З 1997р. бере участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних художніх виставках та пленерах.

У 1999-2005 рр. навчалася у Харківській державній академії дизайну та мистецтв. З 2005р. викладач малюнку й живопису в Харківському коледжі текстилю та дизайну. З 2006р. член Харківської організації Національної спілки художників України.

Твори знаходяться в державних та приватних колекціях України, Білорусі, Росії, Китаю.

Теги: мистецтво слобожанщини

Версія для друку Поділиться:


Вверх