ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині майже 3,5 тисячі підприємців отримають допомогу на дітей

04 червня 2020 | 16:40

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Допомогу можна оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному вебсайті Міністерства соціальної політики України або за посиланням. Також можна скористатися Єдиним порталом державних послуг «Дія» або надати заяву та документи в паперовому чи електронному вигляді до управління соціального захисту населення за місцем проживання.

«Так, станом на 1 травня допомогу призначено 3478 підприємцям на 4018 дітей. Виплачена допомога 86 особам на 129 дітей на загальну суму майже 260 тисяч гривень. Решті осіб виплата за травень-червень буде проведена протягом 3-4 робочих днів (другий транш у загальній сумі 15,8 млн грн надійшов до області 4 червня», - надали інформацію в департаменті.

Нагадаємо, що виплати проводяться в рамках реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Так, право на допомогу на дітей фізичним особам - підприємцям мають:

- фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які: сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця; або зареєструвалися як фізичні особи - підприємці у січні - березні 2020 року; або отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- фізичні особи - підприємці, які до березня 2020 р. включно перейшли на спрощену систему оподаткування та обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

Розмір допомоги становить 100 % прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп:

- для дітей віком до 6-ти років – 1779 гривень на місяць;

- для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень на місяць.

Виплата допомоги триватиме на період карантину та на один місяць після дати його скасування.

Теги: виплати карантин допомога на дітей підприємці

Версія для друку Поділиться:


Вверх