ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Щорічні стипендії «Надія Слобожанщини» отримали 30 учнів шкіл естетичного виховання області

01 червня 2020 | 17:46

Традиційне урочисте вручення стипендій проводилось до Дня захисту дітей у ХОДА.

Юних музикантів, хореографів та художників привітав у відеозверненні голова області Олексій Кучер.

«Дорогі юні друзі, мушу звертатися до вас дистанційно: вітаю вас із прекрасним святом - Днем захисту дітей. Зичу вам міцного здоров’я, а також бажаю, щоб ви усі продовжували мріяти. Мрія і наполеглива праця допоможе досягти цілей. Хай ваші мрії збуваються!», - звернувся до стипендіатів Олексій Кучер.

Вручення стипендій провів заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков.

«Уже двадцятий рік поспіль в цій залі збираються учні шкіл естетичного виховання Харкова та області, лауреати творчих конкурсів, фестивалів та виставок всеукраїнського та міжнародного рівнів – творче майбутнє Харківщини. Хочу побажати успіхів у житті, щоб ви мали змогу творчо себе проявляти. Дякую за працю вашим батькам та вихователям», - сказав Євгеній Грицьков.

Серед переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів є вихованиці Чугуївської дитячої художньої школи Таїсія Череватенко та Дар'я Батрєва. Як розповів директор школи та наставник юних художниць Володимир Непомнящій, дівчата навчаються образотворчого мистецтва два роки, але вже здобували нагороди та гран-прі в Швейцарії та Франції. «Домашня» нагорода заслужена та приємна для вихованиць художньої школи.

Довідка. Стипендія «Надія Слобожанщини» започаткована розпорядженням голови обласної державної адміністрації в 2000 році. На стипендію можуть претендувати окремі учні та учнівські колективи шкіл естетичного виховання у віці від 7 до 17 років включно, які стали переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів, виставок, оглядів, брали активну участь в обласних культурно-мистецьких заходах. Розмір стипендії складає 1000 грн.

У 2020 році на стипендію подано 39 кандидатів з 22 мистецьких шкіл Харківської області та м. Харкова. З них 11 кандидатів - зі шкіл області, 19 - зі шкіл міста Харкова. Серед переможців відбору - учні та творчі колективи мистецьких шкіл міст: Балаклія, Лозова, Люботин, Південне, Харків, Чугуїв, селищ Буди, Слобожанське, Рогань.

Фото

Теги: надія слобожанщини грицьков стипендії

Версія для друку Поділиться:


Вверх