Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Улітку рух великогабаритного транспорту в області обмежать з 10 до 22 години

Улітку рух великогабаритного транспорту в області обмежать з 10 до 22 години

Відповідне питання обговорили під час наради в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Захід відбувся під керівництвом заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка.

Під час наради вирішили ввести сезонне обмеження руху (у денний час) на автомобільних дорогах загального користування державного значення для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн за температури повітря вище +28С з 10:00 по 22:00.

Руслан Тихонченко зазначив, що для збереження доріг необхідно не тільки обмежити пересування великогабаритного транспорту понад 24 тонн і навантаженням на вісь 7 тонн за температури +28С, а й не допускати пересування великогабаритного транспорту понад 40 тонн дорогами Харківщини.

«Ми спостерігаємо непоодинокі випадки руху транспортних засобів загальною вагою від 60 до 100 тонн. Тому наполегливо прошу провести заходи щодо збереження споживчих властивостей доріг та організувати взаємодію всіх установ у посиленні контролю за великоваговими транспортними засобами», - сказав Руслан Тихонченко.

За його словами, для інформування водіїв про введення тимчасового обмеження руху ДП «Харківський облавтодор» та ТОВ «Автомагістраль-Південь» забезпечать виготовлення та встановлення необхідних дорожніх знаків у місцях розміщення майданчиків відстою великовагового транспорту.

При введенні тимчасового обмеження руху підрозділи патрульної поліції посилять контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху. Для ефективнішої роботи пересувних пунктів габаритно-вагового контролю необхідно забезпечити взаємодію співробітників Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції з працівниками Управління Укртрансбезпеки у Харківській області.

Для перевірки та контролю великовагового транспорту на автомобільних дорогах Р-51 та Р-78 заплановано влаштування цих майданчиків на таких ділянках, а саме:

Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград - на ділянці км 0+200 – км 1+200 (виїзд на Сімферопольську трасу);
Р-78 Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка - на ділянці км 11+650 – км 11+750.