Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом травня борги із заробітної плати ліквідовані на 3 підприємствах Харківщини

27 травня 2020 | 13:36

27 травня в ХОДА пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага відзначив, що протягом травня борги із заробітної плати ліквідовані на 3 підприємствах.

«Загальна сума ліквідованих боргів на цих підприємствах склала 4,8 млн грн, скорочені борги на 27 підприємствах на 23,5 млн грн», - сказав Юрій Шпарага.

На засіданні комісії, зокрема, розглянули стан погашення боргів з виплати заробітної плати на 5 підприємствах-боржниках області. Так, керівники ПП «Технік-Магістр» та ТОВ «Готель «Харків» зобов’язалися погасити борги з виплати заробітної плати до 1 червня, ПАТ «Люботинський завод «Продтовари» та КП Харківської районної ради «Комуненерго» – до 1 липня цього року, а КП «Харківський метрополітен» - до 1 січня 2021 року.

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.


Теги: підприємства ліквідація боргів із заробітної плати шпарага

Поділиться:Схожі новини