ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом травня борги із заробітної плати ліквідовані на 3 підприємствах Харківщини

27 травня 2020 | 13:36

Протягом травня борги із заробітної плати ліквідовані на 3 підприємствах Харківщини

27 травня в ХОДА пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага відзначив, що протягом травня борги із заробітної плати ліквідовані на 3 підприємствах.

«Загальна сума ліквідованих боргів на цих підприємствах склала 4,8 млн грн, скорочені борги на 27 підприємствах на 23,5 млн грн», - сказав Юрій Шпарага.

На засіданні комісії, зокрема, розглянули стан погашення боргів з виплати заробітної плати на 5 підприємствах-боржниках області. Так, керівники ПП «Технік-Магістр» та ТОВ «Готель «Харків» зобов’язалися погасити борги з виплати заробітної плати до 1 червня, ПАТ «Люботинський завод «Продтовари» та КП Харківської районної ради «Комуненерго» – до 1 липня цього року, а КП «Харківський метрополітен» - до 1 січня 2021 року.

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

Теги: підприємства шпарага ліквідація боргів із заробітної плати

Версія для друку Поділиться:


Вверх