ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ситуації в обласній інфекційній лікарні винні й керівник закладу, й облздрав. Олексій Кучер

26 травня 2020 | 15:06

Під час брифінгу 26 травня керівник області повідомив про результати перевірки в харківській інфекційній лікарні.

«Ми розпочали перевірку в обласній інфекційній лікарні у зв’язку з тим, що лікарем було повідомлено про відсутність ліків для пацієнтів з COVID-19, тому пацієнти змушені самостійно їх купувати. Звісно, що я вимушений був реагувати на цю інформацію. Знаєте, що є наслідком цієї перевірки, яка вже завершилась? Це те, що на лікарняному зараз і директор лікарні Павло Нартов, і директор Департаменту охорони здоров’я Вадим Іванников. Хто ж винуватий у тому, що відбувається? Моя впевненість стовідсоткова, що винні обидві сторони», - повідомив голова ХОДА.

Він відзначив, що під час перевірки було зроблено запит щодо стану казначейських рахунків обласної інфекційної лікарні.

«Стало відомо що на кінець кожного місяця в лікарні на рахунках перебувало від 1 до 1,5 млн грн, які не витрачалися. У мене питання: якщо ці кошти є, чому не купуються ліки? Я відповідально повідомляю: питання ліків - це питання керівництва медичного закладу. Контроль за цим питанням ми можемо перевести на департамент. І він змушений був контролювати - чи закуплені ці ліки, чи ні», - сказав Олексій Кучер.

Керівник області повідомив, що за наслідками перевірки до відповідальності будуть притягнуті співробітники Департаменту охорони здоров'я ХОДА – директор та його заступник.

«На директора інфекційної лікарні я не впливаю - лише опосередковано. Акт перевірки я спрямую до обласної ради, і вона буде визначатися», - відзначив Олексій Кучер.

Фото

Теги: кучер брифінг інфекційна лікарня

Версія для друку Поділиться:


Вверх