ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА обговорив з представниками Олексіївської та Біляївської ОТГ питання розвитку громад

21 травня 2020 | 14:33

Голова ХОДА обговорив з представниками Олексіївської та Біляївської ОТГ питання розвитку громад

20 травня Кабінет Міністрів України підтримав поданий ХОДА варіант Перспективного плану формування територій громад.

Під час зустрічей з головою Олексіївської ОТГ та головами сільських та селищних рад, що увійдуть до складу Біляївської ОТГ, Олексій Кучер відзначив, що з самого початку відстоював перспективний план, який сформували з урахуванням думки людей.

«Щоб довести нашу позицію, зустрічався з керівником профільного комітету Верховної Ради України Андрієм Клочком та Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим у Києві», - сказав Олексій Кучер.

Голова Роздольської сільської ради Олександр Різник зазначив, що всі підготовчі процеси для створення Біляївської ОТГ відбулись у грудні, пройшли сесії сільських рад, на яких було прийнято рішення об’єднатися в громаду.

«Ми подали всі необхідні папери у Харків, все йшло, як треба. Після того, як Кабмін розділив наші сільські ради, ми звернулися в обласну адміністрацію, і нам пообіцяли допомогти, - розповідає Олександр Різник. - 20 травня було прийнято рішення на нашу користь».

Голова Олексіївської ОТГ Анатолій Страхов звернувся до голови ХОДА з проханням сприяти налагодженню прямих відносин з бюджетом, адже вибори до ОТГ були проведені ще влітку 2019 року, але навіть зараз громада не може повністю виконувати свої функції.

«Ми вже зустрічалися з Олексієм Володимировичем з приводу взаємодії з Первомайською РДА, зараз ми теж сподіваємось на допомогу, - сказав Анатолій Страхов. - Те, що ці громади створені - завдячуючи чинній владі, адже раніше це просто гальмувалося».

Фото

Теги: громади кучер перспективний план

Версія для друку Поділиться:


Вверх