Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обмеження на в'їзд у село Високопілля знято

Обмеження на в'їзд у село Високопілля знято

Відповідне рішення 12 травня прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валківського району.

«Станом на 12 травня нових випадків COVID-19 у селі Високопілля та загалом Валківському районі не виявлено. З 34 жителів району, в яких діагноз підтвердився, 27 уже одужали. Єдиний хворий з самого Високопілля, який ще не видужав, зараз знаходиться в обласній інфекційній лікарні, - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. - Тож ми підтримали пропозицію селищної ради Високопілля про зняття деяких карантинних обмежень – відповідно до постанови Кабміну та рішення обласної КТЕБ і НС. Також із завтрашнього дня припиняємо роботу карантинного контрольно-пропускного пункту на в'їзді в село».

Керівник області відзначив, що оперативно локалізувати та ліквідувати спалах коронавірусу у Високопіллі вдалося завдяки злагодженим діям влади та місцевого самоврядування.

«Також необхідно подякувати жителям Високопілля, які дуже відповідально поставились до ситуації та дотримувалися карантинних обмежень, та, звісно, медичним працівникам, співробітникам Національної поліції та всіх структур, що були залучені до ліквідації спалаху. Завдяки злагодженим діям вдалося припинити розповсюдження COVID-19 у населеному пункті», - відзначив Олексій Кучер.

Нагадаємо, посилені карантинні заходи у Високопіллі ввели після того, як від коронавірусу померла жителька села, яка продавала свічки в місцевій церкві та контактувала з великою кількістю людей.