ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 15 опорних лікарнях Харківщини відремонтують приймальні відділення

06 травня 2020 | 13:41

Ремонтні роботи проведуть у рамках проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Хід виконання програми обговорили 6 травня під час селекторної наради під керівництвом Михайла Черняка.

За словами заступника голови ХОДА, на даний час 15 опорних лікарень Харківської області, 3 з яких знаходяться в місті Харків, проходять процедуру проєктування, аби встигнути вчасно подати необхідні документи.

«Нам необхідно встигнути подати всю документацію, аби не втратити можливість реалізувати повною мірою цей проєкт на території області. Це дуже важливо», - з такими словами звернувся Михайло Черняк до присутніх. 

За його інформацією, проєкт містить будівництво, ремонт, реконструкцію приймальних відділень у лікарнях, а також забезпечення всім необхідним медичним обладнанням.

«Зараз витрачаються кошти лише на проєктування, фінансування буде державним коштом, також держава забезпечить додатково медичним обладнанням у визначеному обсязі, - сказав Михайло Черняк. - Я вважаю, що ми не можемо втратити можливість підвищити рівень медичної допомоги в області».

За інформацією директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Олексія Белоцького, робота з розроблення проєктно-кошторисної документації триває. 

«Уже 7 районів області виконали роботу з розроблення проєкту», - відзначив Олексій Белоцький. 

Фото

Теги: лікарні велике будівництво приймальне відділення

Версія для друку Поділиться:


Вверх