Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У школі в Пархомівці замінили дах та утеплили фасад

У школі в Пархомівці замінили дах та утеплили фасад

Ремонтні роботи тривають у внутрішніх приміщеннях будівлі. Проєкт фінансують у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським.

Будівлі, де розташовано заклад, уже пів сотні років, і за цей час її жодного разу капітально не ремонтували. До початку карантину 24 педагогічних працівники та 189 учнів проводили навчальний процес у іншому приміщенні, де раніше була початкова школа. 

За словами Олега Лисякова - представника підрядника, який займається відновленням школи, ремонтні роботи вже виконано на 60%. У будівлі повністю замінили покрівлю, в тому числі встановили нову конструкцію та облаштували покриття, завершили ремонт фасаду.

«Зараз виконуємо оздоблювальні роботи на 2-му поверсі, плануємо їх найближчим часом закінчити. Далі плануємо взятися до оздоблювальних робіт і влаштування вентиляції в спортзалі, – говорить Олег Лисяков. – Потім будемо паралельно проводити роботи на 1-му поверсі в другому крилі. Так само плануємо запускати роботи з влаштування системи протипожежної безпеки».

Директорка Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Москаленко відзначає, що новий яскравий фасад школи до вподоби дітям, батькам і вчителям, які якнайшвидше хочуть перейти до реконструйованої будівлі. Тому проведенню ремонтних робіт під час карантину дуже радіють.

«Зроблено дуже багато. Облицьовано фасад, дуже красиво зробили, зробили нову покрівлю, якої не було, - розповідає Світлана Москаленко. – Зараз виконуються роботи всередині приміщення».

За інформацією директорки, після реконструкції заклад отримає не лише відремонтоване тепле приміщення, а й нове обладнання.

«Ми отримаємо нові кабінети: природничий, хімії, біології, математики, фізики та географії. Я сподіваюсь, що це дасть певні свої плоди у навчанні учнів», - сказала Світлана Москаленко.

Голова Краснокутської РДА Юрій Раїна повідомив, що ремонтні роботи на об’єкті планують завершити до 1 вересня, аби новий навчальний рік діти починали в оновленому освітньому закладі.

«Я вважаю, що цю школу ми добудуємо, вона буде здана вчасно, - сказав Юрій Раїна. - І 1 вересня дітки підуть в оновлену, прекрасну школу».