ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області відновлять роботу деяких продовольчих ринків

30 квітня 2020 | 19:22

Відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продуктові ринки можуть працювати, починаючи з 30 квітня.

Засідання КТЕБ відбулося 30 квітня під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

Роботу деяких ринків регіону вирішили відновити відповідно до вимог постанови головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня - «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках». Дозволи на роботу ринки отримають лише за виконання жорстких санітарних вимог.

Також у ході засідання комісії в.о. головної санітарної лікарки Харківської області Любов Махота підкреслила, що не працюватимуть продовольчі ринки у населених пунктах, де зафіксовано велику кількість захворювань на COVID-19. Це, зокрема, місто Валки та село Високопілля Валківського району, Зміїв та декілька населених пунктів Зміївського й Харківського районів тощо.

На ринках, які відновлять торгівлю, співробітники Держпродспоживслужби у Харківській області будуть проводити щоденні позапланові перевірки дотримання протиепідемічних вимог. Відповідно до рішення КТЕБ на кожному агропродовольчому ринку протягом усього часу його роботи мають бути присутніми не менше двох інспекторів.

Крім того, під час комісії розглянули питання щодо запобігання виникненню пожеж у лісових масивах на період високого класу пожежної небезпеки. Особливо актуальним це питання є напередодні травневих свят.

Враховуючи суху вітряну погоду, а також випадки підпалів у лісових масивах та на звалищах твердих побутових відходів, під час КТЕБ було прийняте рішення - заборонити відвідування лісових масивів та в’їзд до них автотранспорту. Патрулювати найбільш пожежонебезпечні лісові масиви будуть співробітники Національної поліції.

Теги: кучер ктеб

Версія для друку Поділиться:


Вверх